درباره ما

ایده های ناب بتنی …

ورود ما به عرصه بتن و افزودنی های بتن به 2 دهه قبل بر می گردد ، هنگامی که با ورود به عرصه کف های صنعتی بتنی و رزینی شروع نمودیم . تجربه چند صد پروژه مختلف در حوزه بتن ، پوشش کفپوش صنعتی و غیره در پیشبرد تولید قطعات خاص بتنی با تکنولوژی GRC (جی آرسی ) و UHPC (یو اچ پی سی ) کمک فراوان نمود .

سالها قبل در اوایل دهه 80 با وارد کردن بتن الیافی به ایران از ایتالیا تبدیل به لیدر بتن الیافی ایران شدیم و صدها پروژه در ایران و خارج از ایران اجرا نمودیم . تجربه و دانش فنی اخذ شده از ایتالیا و آلمان در حوزه بتن ، بتن الیافی ، افزودنی های پلیمری و معدنی بتن چراغ راه ما در تولید قطعات خاص بتنی بوده و هست .

در اواخر دهه 80 شمسی به لطف دولت وقت ،قیمت ارز چنان بالا رفت که هیچ راهی جز تولید باقی نگذاشت ، بنابراین واردات محدود و فقط به مواد اولیه معطوف شد ، بنابراین خیلی اتفاقی شدیم تولید کننده ،

هم اکنون نیز علاوه بر تولید قطعات بتنی فوق توانمند ، در حوزه تولید افزودنی های بتن ، چسب های ساختمانی ، ترمیم کننده های پلیمری بتن ، آب بندها فعالیت می نماییم .

قطعات بتنی تولیدی مجموعه ما علاوه بر کیفیت حاصل از اختلاط 12 ماده معدنی و پلیمری ، دارای گارانتی بوده و چنانچه بر اثر استفاده از آن ، بتن دچار شوره زدگی یا ترک شود و یا چسب تایل مخصوص تولیدی این شرکت چنانچه دچار مشکل شود به هزینه این شرکت مجدداً بصورت رایگان به مقدار درخواستی ارسال می گردد .